Dnipro Center for Contemporary Culture, or the DCCC is an international level cultural institution in Dnipro created to enhance the city's connections with the world.
Dnipro Center for Contemporary Culture, or the DCCC is an international level cultural institution in Dnipro created to enhance the city's connections with the world.


TEMPORARY HUB

Наша діяльність під час війни


Російське вторгнення 24 лютого зруйнувало всі наші плани на 2022 рік: фестивалі, виставки, освітні програми та урбаністичні проєкти. Попри постійні бомбардування та тимчасову окупацію деяких міст російським агресором ми продовжуємо працювати, проте вже в іншому форматі.

На час війни DCCC перетворився на соціальний хаб для внутрішньо переміщених осіб. Зараз тут працює коворкінг, бібліотека, лекторій-майстерня та дитяча кімната, проходять тренінги з домедичної допомоги та мистецькі воркшопи. Крім того, до DCCC переїхали офіси декількох волонтерських організацій, які надають гуманітарну та медичну допомогу для тих, хто постраждав від російського вторгнення.

Разом з нашими європейськими партнерами ми почали проводити фандрейзингові події за кордоном. Таким чином ми збираємо кошти на гуманітарні потреби та розповідаємо про те, що відбувається в Україні зараз. Перші події пройшли в Будапешті та Люцерні, зібрали 6.145 франків (193.482 грн.). Далі — Оберхаузен, Варшава та Любляна.

Щоб допомогти українським військовим, які потребують реабілітації, ми всією командою DCCC запустили благодійний розпродаж графіки з приватної колекції галереї Артсвіт. Дізнатися більше та купити українське мистецтво можна на сайті buyartsupportukraine.com.

Також ми долучилися до краудфандингової кампанії, яку ініціював наш друг та журналіст Маркус Хіп. Ми зібрали 26.962,89 € (889.775 грн.) на потреби українських волонтерських організацій.

Після війни ми продовжимо активно працювати над розвитком української культури та її поширенням, а поки гуртуємось та докладаємо всі зусилля до майбутньої перемоги.