Вхід вільний
Лекція «Степ, заводи та ГЕС. Як індустріалізація змінює нас та наші взаємини з природою»
26 червня о 18:00 на новій лекції програми про локальну ідентичність говоримо про те, як пов'язані ландшафт та наші уявлення про себе.
Індустріалізація ХІХ–ХХ століть значним чином вплинула на взаємини людей з ландшафтом. Поява ГЕС на Дніпрі спричинила переселення людей та затоплення давніх пам’яток природи й історії України; розвиток сільського господарства призвів до масштабного розорення степів і втрати значної частини природних степових екосистем; побудова великих заводів теж змінила звичну рутину й спосіб життя спільнот.
Як індустріалізація трансформує ландшафт? Чи пов’язані зміни довкілля зі змінами ідентичності? Чи можемо ми деколонізувати власні стосунки з природою та як теперішній екоцид росії змушує нас стати уважнішими до того, що навколо?
Про це поговоримо з Вадимом Манюком — екологом, кандидатом біологічних наук, доцентом Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, членом Всеукраїнської екологічної ліги.
Вхід вільний, за реєстрацією.
2 поверх, лекторій.
Лекційна програма про локальну ідентичність є частиною програми розвитку спроможності та мережування для локальних дієвців культури «Спадщина: простір для роботи», що підтримується Програмою «Партнерство за сильну Україну», яка фінансується урядами Великої Британії, Естонії, Канади, Норвегії, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.